Камера холодильна КХС120-4,84-2700-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,84 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2700 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2460 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |