Камера холодильна КХС120-4,16-2600-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,16 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2600 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2360 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |