Камера холодильна КХС120-3,82-2000-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,82 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2000 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1760 мм |
| Ширина внутрішня | 1060 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |