Камера холодильна КХС120-3,63-2300-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,63 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2300 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2060 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |