Камера холодильна КХС120-2,75-1800-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,75 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 1800 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1560 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |