Камера холодильна КХС120-2,52-1400-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,52 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 1400 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1160 мм |
| Ширина внутрішня | 1060 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |