Камера холодильна КХС120-11,78-2900-2400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 11,78 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2900 мм |
| Ширина зовнішня | 2400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2660 мм |
| Ширина внутрішня | 2160 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |