Камера холодильна КХС120-11,34-6000-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 11,34 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5760 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |