Камера холодильна КХС100Н-9,67-5600-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,67 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |