Камера холодильна КХС100Н-7,16-4200-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,16 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 4200 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4000 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |