Камера холодильна КХС100Н-61,25-5900-5600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 61,25 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 5400 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |