Камера холодильна КХС100Н-6,27-3700-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,27 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 3700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3500 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |