Камера холодильна КХС100Н-55,88-5600-5400-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,88 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 5200 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |