Камера холодильна КХС100Н-52,77-5400-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,77 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5400 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5200 мм |
| Ширина внутрішня | 5100 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |