Камера холодильна КХС100Н-52,38-5800-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,38 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 4700 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |