Камера холодильна КХС100Н-51,58-5600-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 51,58 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 4800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |