Камера холодильна КХС100Н-48,76-5200-5100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 48,76 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 5100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 4900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |