Камера холодильна КХС100Н-48,52-5500-4800-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 48,52 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 4800 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5300 мм |
| Ширина внутрішня | 4600 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |