Камера холодильна КХС100Н-44,66-5300-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 44,66 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5100 мм |
| Ширина внутрішня | 4400 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |