Камера холодильна КХС100Н-4,78-2600-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,78 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 2600 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2400 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |