Камера холодильна КХС100Н-1,61-1100-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 1,61 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 1100 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 900 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |