Камера холодильна КХС100-8,06-4700-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,06 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 4700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4500 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |