Камера холодильна КХС100-7,16-3800-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,16 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 3800 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3600 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |