Камера холодильна КХС100-60,2-5700-5700-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 60,2 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5500 мм |
| Ширина внутрішня | 5500 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |