Камера холодильна КХС100-60,02-6000-5400-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 60,02 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5800 мм |
| Ширина внутрішня | 5200 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |