Камера холодильна КХС100-6,81-4000-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,81 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 4000 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3800 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |