Камера холодильна КХС100-5,89-3900-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,89 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 3900 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3700 мм |
| Ширина внутрішня | 800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |