Камера холодильна КХС100-5,73-3400-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,73 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 3400 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3200 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |