Камера холодильна КХС100-49,75-5200-5200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,75 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 5000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |