Камера холодильна КХС100-49,63-6000-4500-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,63 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 4500 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5800 мм |
| Ширина внутрішня | 4300 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |