Камера холодильна КХС100-49,43-5600-4800-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,43 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 4800 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 4600 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |