Камера холодильна КХС100-41,19-4800-4700-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 41,19 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 4800 мм |
| Ширина зовнішня | 4700 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4600 мм |
| Ширина внутрішня | 4500 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |