Камера холодильна КХС100-4,48-2700-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,48 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 2700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2500 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |