Камера холодильна КХС100-3,66-2500-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,66 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 2500 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2300 мм |
| Ширина внутрішня | 800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |