Камера холодильна КХС100-3,58-2200-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,58 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 2200 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2000 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |