Камера холодильна КХС100-2,99-1700-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,99 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 1700 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1500 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |