Камера холодильна КХС100-2,71-1900-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,71 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 1900 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1700 мм |
| Ширина внутрішня | 800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |