Камера холодильна КХС100-2,63-1400-1300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,63 м.куб |
| Товщина панелей | 100 мм |
| Довжина зовнішня | 1400 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1200 мм |
| Ширина внутрішня | 1100 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |